Конкурс наукових проектів

rx online
Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс наукових проектів у закладах вищої освіти та наукових установах, що знаходяться у підпорядкуванні МОН.
Перший етап конкурсу має бути проведено до 1 липня 2018 року.
Наказ про проведення конкурсу: наказ 474

XX Наукова молодіжна конференція «Проблеми та досягнення сучасної хімії» (м. Одеса)

rx online

Фізико‐хімічний інститут ім. О.В. Богатського НАН України (м. Одеса) запрошує прийняти участь у роботі XX Наукової молодіжної конференції «Проблеми та досягнення сучасної хімії», присвяченої століттю Національної академії наук України, яка відбудеться 27-28 вересня 2018 року.

До роботи конференції запрошуються молоді вчені, студенти, та фахівці‐хіміки віком до 35 років.

Робота буде проводитися в двох секціях:
1.Секція органічної хімії, біоорганічної хімії та біохімії.
2.Секція неорганічної хімії, аналітичної хімії та екології.

В програмі конференції пленарні (30 хв.), усні (10 хв.) та стендові доповіді. Для включення в програму конференції приймаються заявки на участь та тези доповідей до 1 серпня 2018 р. включно. Організаційний внесок за очну участь складає 200 грн і включає участь у роботі конференції, проведення вечора зустрічі, кава-брейків та екскурсійної програми. Організаційний внесок за заочну участь з пересиланням збірнику тез складає 100 грн.

Конференція проходить традиційно у вигляді огляду-конкурсу робіт молодих вчених. Кращі роботи будуть відзначені грамотами та грошовими винагородами.

Реєстрація проводиться на сайті: http://www.pci-conf.info

Перший циркуляр

Відкритий лист щодо впровадження Європейської хартії дослідників та Кодексу працевлаштування наукових працівників

rx online
Із листа-розсилання від Ради молодих учених при МОН:
“…3 травня 2018 року Міністр освіти і науки Україні Лілія Гриневич підписала Відкритий лист до закладів вищої освіти, наукових установ, НАН та галузевих академій наук України щодо упровадження Європейської хартії дослідників та Кодексу працевлаштування наукових працівників – https://bit.ly/2I2V8F3https://mon.gov.ua/storage/app/media/nauka/reforma-nauky/sndta94c.pdf.
 
Україномовний переклад Хартії та Кодексу, зроблений за ініціативи Ради молодих учених при МОН (керівник ініціативи – автор цього листа, заступник голови Ради Дегтярьова Ірина), також розміщено на сайті Міністерства у відповідній рубриці – https://mon.gov.ua/ua/nauka/nauka/reforma-nauki/yevropejska-hartiya-doslidnikiv-ta-kodeks-pracevlashtuvannya-naukovih-pracivnikiv.
 
Цим листом Міністерство публічно задекларувало підтримку імплементації документів, які обумовлюють кадрову політику у Європейському дослідницькому просторі, що є надзвичайно важливим кроком у напрямку євроінтеграції української науки та вищої освіти. Рекомендації Європейської Комісії щодо Хартії та Кодексу було ухвалено у 2005 році для того, щоб “розвивати привабливий, сталий і відкритий ринок праці для науковців, залучати та зберігати у дослідницькій сфері висококваліфікований науковий персонал”. Більше того, Європейська Комісія заохочує та підтримує ті установи, які працюють над удосконаленням своєї кадрової політики, шляхом надання їм титулу та лого “HR Excellence in Research” (Досконалість кадрової політики у науці). Оригінальні документи – за посиланням https://euraxess.ec.europa.eu/jobs/charter.
Закликаємо усіх молодих учених та старших колег об’єднатися навколо ідеї імплементації Хартії та Кодексу у своїх установах і докласти максимальних зусиль до ініціювання цього процесу на місцях. “

Українська премія «Для жінок в науці – 2018»

rx online
womenДолучайтеся до програми компанії ЛОРЕАЛЬ Україна “Для жінок в науці”
Головний приз – премія розміром 120 000 грн
Деталі за посиланням: http://forwomeninscience.in.ua/
Інформаційний лист: For women in science info
Положення конкурсу: Regulations_Україна 2018_UA L.clear

Зависимости: “черные дыры” личности

rx online

in

 Зависимости: “черные дыры” личности

Как бы мы не идеализировали и стремились к абсолютной свободе, наша жизнь от момента зачатия и до самой смерти зависит от огромного количества внешних физических сил, внутренних биохимических процессов, экологических и социально-экономических условий, этнокультурного контекста, других людей и т.д.
Выбор между максимальной независимостью и полным растворением в ком-то или чем-то – базовый экзистенциальный конфликт, который определяет многие параметры качества проживания жизни.

В лекции мы поговорим:
– что такое зависимость с точки зрения Международной Классификации Болезней и психологии?
– какими бывают зависимости?
– в чем разница между зависимостью, контрзависимостью и созависимостью?
– как формируется зависимая личность?
– как химические зависимости влияли на историю цивилизаций?
– мифы и реальности субкультур, основанных на зависимости (романтическая жертвенная любовь, открытие “ворот восприятия”, познание Бога и т.п.)
– борьба с наркотиками или борьба легальных наркотиков с нелегальными?
– что такое психоделическая психотерапия?
– психологическая реабилитация зависимых; стоит ли бояться ребцентров и декриминализации употребления?
По традиции лекция будет иллюстрирована многочисленными примерами из личной практики и мирового искусства. В конце у всех делающих будет возможность задать интересующие вопросы.

Лектор: Максим Жидко, кандидат психологических наук, доцент, член Единого профессионального реестра психотерапевтов Европы, автор и соавтор книг по формированию зависимой личности, архаичным психопрактикам и особым состояниям сознания, бывший судебный эксперт, психотерапевт с двадцатилетним стажем, эксперт региональных и всеукраинских СМИ

КОГДА: среда, 16 мая, 18:30 – 20:00
ГДЕ: центральный корпус ХНУ им. В.Н. Каразина, площадь Свободы, 4, ауд. им. К.Д. Синельникова (физическая сторона, 7 этаж)

ВХОД свободный, бесплатный, без регистрации для всех желающих
Тел.: (095) 563 70 33 Анна, (063) 188 86 68 Юрий

Конкурс українсько-латвійських науково-дослідних проектів на 2019-2020 роки

rx online

MON-Uk

 

МОН України та Держагентство з розвитку освіти Латвійської Республіки оголошують конкурс спільних українсько-латвійських науково-дослідних проектів на 2019-2020 роки.

Прийом проектів триватиме з 15 березня до 15 травня 2018 року.

Деталі за посиланням