Круглий стіл «Виклики і досягнення молодих вчених київських університетів»

rx online
Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Національного авіаційного університету, Асоціація наукових товариств студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених міста Києва за сприяння Ради молодих учених при МОН запрошують прийняти участь у засіданні круглого столу «Виклики і досягнення молодих вчених київських університетів», яке відбудеться 8 лютого о 15:00 в Просторі неформальної освіти NAU HUB Національного авіаційного університету за адресою: місто Київ, вул. Гарматна 53.
Програма заходу передбачає виступи молодих вчених і обговорення з наступних питань:
1. Андрій Карп’юк (Andrii Karpiuk) , Researcher, Innovator, Entrepreneur, переможець рейтингу TOP-100 «Новатор 2016 року» в Європі
“Як створити інноваційні бізнес-проекти?”
2. Yuliya Markuts, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів Київського національного торговельно-економічного університету
“Адвокація як інструмент ефективного урядування”
3. Sergiy Gnatyuk, голова НТСАДМВ НАУ, переможець Конкурсу проектів молодих вчених МОН
“Як перемогти в конкурсі молодих вчених і отримати фінансування проекту?”
4.Kseniia Semenova-Shelevytska, секретар НТСАДМВ НАУ, PR менеджер YEP
“Академічні бізнес-інкубатори для молодих вчених – досвід Естонії, Польщі та України”
5. Olga Romanenko, член Ради молодих вчених при МОН, координатор Асоціації наукових товариств студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених внз м.Києва, доцент КНТЕУ
“Міжнародні наукові проекти: досвід співпраці з Нобелівським лауреатом Верноном Л. Смітом”
6. Роман Одарченко , перший заступник голови НТСАДМВ НАУ, виконавець проекту 5G XCast
“Можливості програми Горизонт 2020 для молодих вчених”
7. Кирило Ніколаєв, член Ради молодих вчених при МОН, заступник директора Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки НАУ
“Вплив молодих вчених на законодавчі процеси в Україні”
Зареєструватися на захід можна за посиланням:

XVI Всеукраїнська конференція молодих вчених та студентів з актуальних питань сучасної хімії

rx online

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара запрошує до участі у XVI Всеукраїнській конференції молодих вчених та студентів з актуальних питань сучасної хімії, що відбудеться 21-24 травня 2018 р.

Детальніше у циркулярі

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт 2018

rx online

Міністерство освіти і науки України, Одеська національна академія харчових технологій 

у співробітництві із

Білоруським державним економічним університетом (Білорусь); Гомельським державним технічним університетом ім. П.Й. Сухого (Білорусь); Русенським університетом «Ангел канчев» (Болгарія); Університетом харчових технологій (Болгарія); Алматинським технологічним університетом (Казахстан); Технологічним інститутом Нінбо Чжэцзянського університету (Китай); Технічним університетом Молдови (Молдова); Інститутом сільськогосподарської та продовольчої економіки (Польща); Новосадським університетом (Сербія);

запрошує вас на
Міжнародний конкурс студентських наукових робіт

який проводиться з метою розширення міжнародних зв’язків, активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців, залучення студентів до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності

Офіційний лист щодо проведення конкурсу

Деталі на сайті: http://isc.onaft.edu.ua/

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ІННОВАЦІЙ

rx online

МОН почало прийом заявок на участь у Всеукраїнському фестивалі інновацій – подати їх можна буде до 18:00 31 березня 2018 року. Сам же захід пройде 15-17 травня 2018 року.

Для участі потрібно подати інформацію за визначеною формою (або заповнити гугл-форму) та коротку презентацію про проект (не більше 10 слайдів у форматі .ppt розміром до 10 мБ) в електронному вигляді на адресу dvyhun@mon.gov.ua. Заявки, надані пізніше 31 березня, розглядатись не будуть.

Фестиваль проводитиметься для популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, а також залучення до фінансування цих розробок інвесторів.

Деталі на офіційному сайті.

Збори Ради молодих вчених

rx online

meet

24 січня 2018 р. о 15:00 в ауд. 9-6  відбулися збори Ради молодих вчених університету. На зустрічі були присутні представники керівництва РМВ та голови РМВ факультетів. 

Результати та підсумки плідної зустрічі висвітлено в доданих файлах:

Протокол_РМВ_№1_від_2018-01-24

Звіт_збори_РМВ_18.01.24

Любовь по принуждению

rx online

2018-01-31

“Любовь по принуждению. Как маркетологи манипулируют нашим сознанием”

Некоторые бренды стараются установить с клиентом теплые, доверительные отношения, другие идут на разные хитрости чтобы привлечь к своему товару внимание.
Одни покупатели остаются довольными, другие чувствуют себя обманутыми.

Кто такие маркетологи – манипуляторы или помощники? Какими инструментами они заставляют нас покупать больше, чаще и дороже?
Что компании знают о вас и как эти данные используют?

И главное – как жить дальше – в режиме “инкогнито” или расслабиться и получать удовольствие?

Спикер: Юрий Туровцев, CEO & CMO at uCat, 8 лет опыта в B2B и B2C маркетинге, 3 года опыта работы на телевидении, 2 года опыта в IT. Ключевые компетенции – digital- и event-marketing, customer service, education-marketing

КОГДА: среда, 31 января, 18:30 – 20:00
ГДЕ: центральный корпус ХНУ им. В.Н. Каразина, площадь Свободы, 4, ауд. им. К.Д. Синельникова (физическая сторона, 7 этаж)

Как пройти: в холле центрального корпуса говорите охранникам, что идете на лекцию в Синельникова, вас пропускают через турникеты. Поворачивает налево и идете к лифтам. Поднимаетесь на 7й этаж. Сразу справа написано “ауд. им. К.Д. Синельникова”

ВХОД свободный, бесплатный, без регистрации и для всех желающих
Тел.: 095 563 70 33 Анна, 063 188 86 68 Юрий

Збори Ради молодих вчених економічного факультету

rx online

7 лютого о 14:00 на економічному факультеті відбудуться збори Ради молодих вчених економічного факультету.

Порядок денний:

  1. Можливості для молодих науковців економічного факультету (дослідження, гранти, госп.розрахункові договори, незалежна професійна діяльність, тощо).
  2. Організація роботи зі студентами (організація гуртків).
  3. Профорієнтаційна робота: можливості (робота зі школами, тощо) та наявні задачи.
  4. Взаємодія із органами державної влади та місцевого самоврядування (практики, стажування, отримання необхідних даних, представлення результатів досліджень).
  5. Можливості для співпраці із підприємцями.
  6. Співпраця із Радою молодих вчених економічного факультету Київського національного університету імені. Т.Г. Шевченка, радою молодих вчених факультету міжнародних економічних відносин ХНУ імені В.Н. Каразіна.
  7. Представлення проекту положення про Раду молодих вчених економічного факультету
  8. Різне.

За більш докладною інформацією звертатися:

  • голова ради молодих вчених економічного факультету Максимов Михайло Сергійович, 063-131-28-76

Конкурс на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України

rx online

Оголошено конкурс на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України (Постанова Уряду), які призначаються молодим ученим закладів вищої освіти та наукових установ системи Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України, Державного космічного агенства та національних галузевих академій наук (про розподіл тут).

Стипендії призначаються  терміном на два роки і виплачуються стипендіатам за місцем їхньої  основної роботи (навчання) додатково до посадового окладу, іменної  або  ординарної (звичайної) академічної стипендії, різних доплат і надбавок. Стипендії Уряду виплачуються щомісячно в розмірі мінімального прожиткового мінімуму, який нині складає 1762 грн.

Департамент науково-технічного розвитку МОН звернувся до підвідомчих закладів вищої освіти та наукових установ з пропозицією до 5 березня 2018 року подати кандидатури молодих учених для участі в конкурі на здобуття Стипендій Уряду.

Зверніть, будь ласка, увагу на процедуру висунення та вікові межі потенційних стипендіатів.

ХІІІ Всеукраїнська конференція молодих вчених та студентів з актуальних питань хімії

rx online

НТК “Інститут монокристалів” запрошує прийняти участь у ХІІІ Всеукраїнській конференції молодих вчених та студентів з актуальних питань хімії, що проводитиметься 2-4 травня 2018 р. у м. Харкові на базі НТК “Інститут монокристалів” НАН України за участю хімічного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Контакти

 

Прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України для молоді

rx online

Міністерство молоді та спорту України розпочало прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді в розбудові України.

Відповідно Постанови Уряду, Премія присуджується за особливі досягнення, що сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні, у попередньому році, в тому числі, за напрямком “культурно-мистецька та наукова діяльність, збереження і популяризація історичної та культурної спадщини”.

Зверність увагу, що субєктами подання (органи чи організації, що мають право висувати номінантів) можуть бути: районні, районні у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання, які не мають статусу всеукраїнських, відокремлені підрозділи всеукраїнських громадських об’єднань, благодійні організації, місцеві або регіональні засоби масової інформації.

Один суб’єкт може подати лише одну особу.

Термін подання заявок – до 1 березня 2018 року.

Рекомендуємо уважно ознайомитися з критеріями, котрі висуваються до здобувачів Премії.

На сайті Мінмолоді є добра інфографіка щодо механізму подання.