Заняття школи грантрайтингу OpenGrantSchool від Харківської міської ради

rx online

Наукове товариство організувало проведення чергового заняття школи грантрайтингу OpenGrantSchool від Харківської міської ради.

Заняття відбулось 27 травня з 10 до 14 в аудитрії імені Синельникова (мала фізична)

Круглий стіл «Перспективи міжнародної наукової та академічної співпраці Каразінського університету»

rx online

Наукове товариство, спільно із Українсько-Німецькии академічним центром, Українсько-Польським центром науки та культури, Українсько-франкофонним академічним центром, Центром українських студій імені Д. І. Багалія проводить: круглий стіл «Перспективи міжнародної наукової та академічної співпраці Каразінського університету»

Дата, час та місце проведення: 23 травня о 15:00,  ауд. 2-49, Майдан Свободи 4,(Головний корпус університету, мала Конференц-зала)

 Banner1

 Програма:

  • Презентація перспективних наукових розробок молодих вчених ХНУ імені В.Н. Каразіна;
  • Досвід успішної міжнародної співпраці;
  • Ключові напрямки діяльності міжнародних центрів Каразінського університету.

Запрошуються:

  • Аспіранти
  • Докторанти
  • Молоді вчені

Науковий квест “В пошуках скарбів науки”

rx online

Наукове товариство Університету приймало участь в організації та проведення наукового квесту “В пошуках скарбів науки”, що був організований в рамках Ради молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації.

Університет організував 10 локацій в Головному корпусі, а також команда представників університету приймала безпосередню участь в самому квесті.

Окрім Каразінського етапи органзовували – Харківський медичний університет (відкриття та перший етап), Харківський національний університет імені Саймона Кузнеця (третій етап), Харківський торгівельно-економічний інстритут Київського торгівельно-економічного університету (четвертий етап), НТК “Інститут монокрсалів” (п’ятий етап та закриття квесту).

Правління Наукового товариства вдячно всім, хто прийняв участь у квесті в яковсті організаторів локацій, помічників та учасників квесту, а Раді молодих вчених при ХОДА за можливість та довіру, та адміністрації Каразінського за підтримку в проведенні етапу квесту.

6YafI10deWc hjJ5ifL8aqQ QJMIwxXR3Do

Круглий стіл “Інновації: наука, бізнес, державна підтримка”

rx online

На економічному факультеті відбувся круглий стіл, на якому біли обговорені питання можливостей співпраці представників науки, бізнесу та органів влади з метою розробки та впровадження інновацій – як в сфері бізнес-проектів, так і в сфері освіти.