Конференція Наукового товариства

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Повідомляємо, що Конференція Наукового товариства університету відбудеться 29 жовтня о 15:20 у аудиторії імені академіка К.Д. Синельникова (7 поверх, фізична сторона).

Запрошуємо по 5 делегатів від факультету (інституту): 3 представника від Студентського наукового товариства, 2 представника – Ради молодих вчених). Прохання інформацію про делегата (П. І. Б. повністю, факультет, курс навчання) заздалегідь надіслати на пошту Голови ради молодих вчених – kateryna.kravchenko@karazin.ua

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Звіт Голови Студентського наукового товариства. Доповідач: Тимченко Олександр Володимирович.

2. Звіт Голови Ради молодих вчених. Доповідач: Кравченко Катерина Олександрівна.

3. Звіт Голови наукового товариства. Доповідач: Максимов Михайло Сергійович

4. Зміни до Положення про Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Затвердження робочої групи. Доповідач: Кравченко Катерина Олександрівна.

5. Вибори Правління наукового товариства університету, призначення заступників голів.

6. Різне: – затвердження списку студентів, які брали участь у організації загальноміського заходу «Ніч науки» з метою подальшого призначення балів за досягнення у науковій, науково-технічній, громадській та спортивній діяльності згідно п. 5.16. Правил призначення і виплати стипендій у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна

Вибори Голови РМВ Університету

Шановні колеги!

 

Поспішаємо повідомити, що чергові вибори кандидата на посаду Голови Ради молодих вчених Університету призначено на 25 квітня 2019 року (про час та ауд. інформація з’явиться пізніше).

 

Відкрито конкурс на заміщення посади Голови Ради молодих вчених Університету. Зареєструватися для участі у конкурсі можна за посиланням.  Заявки приймються до 20 квітня 2019 року.

 

Успіхів та всього найкращого!

Вибори Голови НТУ

Шановні колеги!

 

Поспішаємо повідомити, що чергові вибори кандидата на посаду Голови Наукового товариства Університету призначено на 25 квітня 2019 року (про час та ауд. інформація з’явиться пізніше).

 

Відкрито конкурс на заміщення посади Голови Наукового товариства Університету. Зареєструватися для участі у конкурсі можна за посиланням.  Заявки приймються до 20 квітня 2019 року.

 

Успіхів та всього найкращого!

Акти МОН щодо атестації кадрів вищої кваліфікації

Шановні колеги!

Нещодавно МОН оприлюднило лист про відповідальність спецрад у присудженні наукових ступенів, а також наказ про формування переліку фахових видань із їх диференціацією на категорії. Див. нижче:

наказ

Збори Ради молодих вчених економічного факультету

7 лютого о 14:00 на економічному факультеті відбудуться збори Ради молодих вчених економічного факультету.

Порядок денний:

  1. Можливості для молодих науковців економічного факультету (дослідження, гранти, госп.розрахункові договори, незалежна професійна діяльність, тощо).
  2. Організація роботи зі студентами (організація гуртків).
  3. Профорієнтаційна робота: можливості (робота зі школами, тощо) та наявні задачи.
  4. Взаємодія із органами державної влади та місцевого самоврядування (практики, стажування, отримання необхідних даних, представлення результатів досліджень).
  5. Можливості для співпраці із підприємцями.
  6. Співпраця із Радою молодих вчених економічного факультету Київського національного університету імені. Т.Г. Шевченка, радою молодих вчених факультету міжнародних економічних відносин ХНУ імені В.Н. Каразіна.
  7. Представлення проекту положення про Раду молодих вчених економічного факультету
  8. Різне.

За більш докладною інформацією звертатися:

  • голова ради молодих вчених економічного факультету Максимов Михайло Сергійович, 063-131-28-76