Конкурс наукових проектів

rx online
Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс наукових проектів у закладах вищої освіти та наукових установах, що знаходяться у підпорядкуванні МОН.
Перший етап конкурсу має бути проведено до 1 липня 2018 року.
Наказ про проведення конкурсу: наказ 474

Українська премія «Для жінок в науці – 2018»

rx online
womenДолучайтеся до програми компанії ЛОРЕАЛЬ Україна “Для жінок в науці”
Головний приз – премія розміром 120 000 грн
Деталі за посиланням: http://forwomeninscience.in.ua/
Інформаційний лист: For women in science info
Положення конкурсу: Regulations_Україна 2018_UA L.clear

Конкурс українсько-латвійських науково-дослідних проектів на 2019-2020 роки

rx online

MON-Uk

 

МОН України та Держагентство з розвитку освіти Латвійської Республіки оголошують конкурс спільних українсько-латвійських науково-дослідних проектів на 2019-2020 роки.

Прийом проектів триватиме з 15 березня до 15 травня 2018 року.

Деталі за посиланням

СТАРТУЄ КОНКУРС УКРАЇНСЬКО-ЧЕСЬКИХ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОЕКТІВ НА 2019-2020 РОКИ

rx online

Науковці вишів, науково-дослідних установ та підприємств можуть взяти учать у конкурсі українсько-чеських науково-дослідних проектів, який оголошують Міністерство освіти і науки України і Міністерство освіти, молоді та спорту Чеської Республіки. Також до участі запрошують молодих вчених та викладачів. Переможці конкурсу зможуть реалізувати проект у 2019-2020 роках.

Прийом заявок на конкурс – з 1 березня до 30 квітня 2018 року

Більше про конкурс, критерії відбору та фінансування за посиланням.

Претендентам з України потрібно подати пакет документів та заповнену аплікаційну форму на адресу Міністерства освіти і науки України. Заявки, оформлені без дотримання конкурсних вимог розглядатися не будуть.

Проектні пропозиції приймаються за такими напрямами:

  • Інформаційні технології, включаючи нові технології торгівлі;
  • Силова енергетика;
  • Екологія та використання природних ресурсів;
  • Біотехнології, нові терапевтичні методи, профілактика захворювань;
  • Нові речовини та матеріали;
  • Сучасне машинобудування;
  • Суспільні науки та мистецтво.

Рішення про проведення конкурсу було прийняте на Спільному засіданні українсько-чеського комітету з науково-технологічного співробітництва, що проходив у Празі. Таким чином Україна розпочне наукову співпрацю з Чехією.

Телефон для довідок: (044) 287-82-50

Конкурс «Молодий новатор Харківщини»

rx online

Харківською обласною радою товариства винахідників і раціоналізаторів, Харківською державною науковою бібліотекою ім. В.Г. Короленка за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації проводиться щорічний конкурс «Молодий новатор Харківщини» (далі – Конкурс).

Метою проведення Конкурсу є активізація науково-технічної творчості молоді,. підтримка інноваційної діяльності, сприяння впровадженню наукових розробок у реальний сектор економіки регіону.

Прийом документів: до 12 квітня 2018 р.
Адреса для прийому заявок: м. Харків, майд. Конституції, 1, Палац праці, 6 під., 6 пов, к. 66-07;
Контактні телефони: +38 050 566 02 50, +38 057 730 06 97;
e-mail: constanta.kh@gmail.com.
Інтернет-посилання: http://khrda.gov.ua/uk/article/view/id/1632

Підсумки Конкурсу будуть підведені 26 квітня 2018 р. до Міжнародного дня інтелектуальної власності.

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт 2018

rx online

Міністерство освіти і науки України, Одеська національна академія харчових технологій 

у співробітництві із

Білоруським державним економічним університетом (Білорусь); Гомельським державним технічним університетом ім. П.Й. Сухого (Білорусь); Русенським університетом «Ангел канчев» (Болгарія); Університетом харчових технологій (Болгарія); Алматинським технологічним університетом (Казахстан); Технологічним інститутом Нінбо Чжэцзянського університету (Китай); Технічним університетом Молдови (Молдова); Інститутом сільськогосподарської та продовольчої економіки (Польща); Новосадським університетом (Сербія);

запрошує вас на
Міжнародний конкурс студентських наукових робіт

який проводиться з метою розширення міжнародних зв’язків, активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців, залучення студентів до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності

Офіційний лист щодо проведення конкурсу

Деталі на сайті: http://isc.onaft.edu.ua/

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ІННОВАЦІЙ

rx online

МОН почало прийом заявок на участь у Всеукраїнському фестивалі інновацій – подати їх можна буде до 18:00 31 березня 2018 року. Сам же захід пройде 15-17 травня 2018 року.

Для участі потрібно подати інформацію за визначеною формою (або заповнити гугл-форму) та коротку презентацію про проект (не більше 10 слайдів у форматі .ppt розміром до 10 мБ) в електронному вигляді на адресу dvyhun@mon.gov.ua. Заявки, надані пізніше 31 березня, розглядатись не будуть.

Фестиваль проводитиметься для популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, а також залучення до фінансування цих розробок інвесторів.

Деталі на офіційному сайті.

Конкурс на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України

rx online

Оголошено конкурс на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України (Постанова Уряду), які призначаються молодим ученим закладів вищої освіти та наукових установ системи Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України, Державного космічного агенства та національних галузевих академій наук (про розподіл тут).

Стипендії призначаються  терміном на два роки і виплачуються стипендіатам за місцем їхньої  основної роботи (навчання) додатково до посадового окладу, іменної  або  ординарної (звичайної) академічної стипендії, різних доплат і надбавок. Стипендії Уряду виплачуються щомісячно в розмірі мінімального прожиткового мінімуму, який нині складає 1762 грн.

Департамент науково-технічного розвитку МОН звернувся до підвідомчих закладів вищої освіти та наукових установ з пропозицією до 5 березня 2018 року подати кандидатури молодих учених для участі в конкурі на здобуття Стипендій Уряду.

Зверніть, будь ласка, увагу на процедуру висунення та вікові межі потенційних стипендіатів.

Прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України для молоді

rx online

Міністерство молоді та спорту України розпочало прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді в розбудові України.

Відповідно Постанови Уряду, Премія присуджується за особливі досягнення, що сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні, у попередньому році, в тому числі, за напрямком “культурно-мистецька та наукова діяльність, збереження і популяризація історичної та культурної спадщини”.

Зверність увагу, що субєктами подання (органи чи організації, що мають право висувати номінантів) можуть бути: районні, районні у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання, які не мають статусу всеукраїнських, відокремлені підрозділи всеукраїнських громадських об’єднань, благодійні організації, місцеві або регіональні засоби масової інформації.

Один суб’єкт може подати лише одну особу.

Термін подання заявок – до 1 березня 2018 року.

Рекомендуємо уважно ознайомитися з критеріями, котрі висуваються до здобувачів Премії.

На сайті Мінмолоді є добра інфографіка щодо механізму подання.

Конкурс на фінансування проведення науково-технічних розробок та прикладних досліджень

rx online

http://www.univer.kharkov.ua/ua/general/univer_today/announce?news_id=6155