Конференція Наукового товариства

rx online

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Повідомляємо, що Конференція Наукового товариства університету відбудеться 29 жовтня о 15:20 у аудиторії імені академіка К.Д. Синельникова (7 поверх, фізична сторона).

Запрошуємо по 5 делегатів від факультету (інституту): 3 представника від Студентського наукового товариства, 2 представника – Ради молодих вчених). Прохання інформацію про делегата (П. І. Б. повністю, факультет, курс навчання) заздалегідь надіслати на пошту Голови ради молодих вчених – kateryna.kravchenko@karazin.ua

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Звіт Голови Студентського наукового товариства. Доповідач: Тимченко Олександр Володимирович.

2. Звіт Голови Ради молодих вчених. Доповідач: Кравченко Катерина Олександрівна.

3. Звіт Голови наукового товариства. Доповідач: Максимов Михайло Сергійович

4. Зміни до Положення про Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Затвердження робочої групи. Доповідач: Кравченко Катерина Олександрівна.

5. Вибори Правління наукового товариства університету, призначення заступників голів.

6. Різне: – затвердження списку студентів, які брали участь у організації загальноміського заходу «Ніч науки» з метою подальшого призначення балів за досягнення у науковій, науково-технічній, громадській та спортивній діяльності згідно п. 5.16. Правил призначення і виплати стипендій у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна

Вибори Голови РМВ Університету

rx online
Шановні колеги!

 

Поспішаємо повідомити, що чергові вибори кандидата на посаду Голови Ради молодих вчених Університету призначено на 25 квітня 2019 року (про час та ауд. інформація з’явиться пізніше).

 

Відкрито конкурс на заміщення посади Голови Ради молодих вчених Університету. Зареєструватися для участі у конкурсі можна за посиланням.  Заявки приймються до 20 квітня 2019 року.

 

Успіхів та всього найкращого!

Вибори Голови НТУ

rx online
Шановні колеги!

 

Поспішаємо повідомити, що чергові вибори кандидата на посаду Голови Наукового товариства Університету призначено на 25 квітня 2019 року (про час та ауд. інформація з’явиться пізніше).

 

Відкрито конкурс на заміщення посади Голови Наукового товариства Університету. Зареєструватися для участі у конкурсі можна за посиланням.  Заявки приймються до 20 квітня 2019 року.

 

Успіхів та всього найкращого!

Перевибори Голови СНТ

rx online
Шановні колеги!
За підсумками Зборів Студентського наукового товариства університету, що відбулося  20 лютого 2019 року, виконуючим обов’язки Голови СНТ університету було призначено Тімченко О. В.
Чергові вибори призначено на 19 квітня 2019 року, конкурс на заміщення посади Голови СНТ університету відкрито.
Надсилайте заявки до 1 квітня. Посилання для реєстрації
Успіхів!

З Новим 2019 Роком та Різдвом Христовим!

rx online

maxresdefault-76ук

Наукове товариство вітає з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим і бажає міцного здоров’я, сил, терпіння, наснаги, наукових звершень, перемог та відкриттів!

Щастя та вдачі в новому році!

Відкритий лист щодо впровадження Європейської хартії дослідників та Кодексу працевлаштування наукових працівників

rx online
Із листа-розсилання від Ради молодих учених при МОН:
“…3 травня 2018 року Міністр освіти і науки Україні Лілія Гриневич підписала Відкритий лист до закладів вищої освіти, наукових установ, НАН та галузевих академій наук України щодо упровадження Європейської хартії дослідників та Кодексу працевлаштування наукових працівників – https://bit.ly/2I2V8F3https://mon.gov.ua/storage/app/media/nauka/reforma-nauky/sndta94c.pdf.
 
Україномовний переклад Хартії та Кодексу, зроблений за ініціативи Ради молодих учених при МОН (керівник ініціативи – автор цього листа, заступник голови Ради Дегтярьова Ірина), також розміщено на сайті Міністерства у відповідній рубриці – https://mon.gov.ua/ua/nauka/nauka/reforma-nauki/yevropejska-hartiya-doslidnikiv-ta-kodeks-pracevlashtuvannya-naukovih-pracivnikiv.
 
Цим листом Міністерство публічно задекларувало підтримку імплементації документів, які обумовлюють кадрову політику у Європейському дослідницькому просторі, що є надзвичайно важливим кроком у напрямку євроінтеграції української науки та вищої освіти. Рекомендації Європейської Комісії щодо Хартії та Кодексу було ухвалено у 2005 році для того, щоб “розвивати привабливий, сталий і відкритий ринок праці для науковців, залучати та зберігати у дослідницькій сфері висококваліфікований науковий персонал”. Більше того, Європейська Комісія заохочує та підтримує ті установи, які працюють над удосконаленням своєї кадрової політики, шляхом надання їм титулу та лого “HR Excellence in Research” (Досконалість кадрової політики у науці). Оригінальні документи – за посиланням https://euraxess.ec.europa.eu/jobs/charter.
Закликаємо усіх молодих учених та старших колег об’єднатися навколо ідеї імплементації Хартії та Кодексу у своїх установах і докласти максимальних зусиль до ініціювання цього процесу на місцях. “

Зі світлим святом Христового Воскресіння!

rx online

Наукове товариство вітає з Виликоднем
та бажає миру, щастя, злагоди, добробутку,
успіхів, звершень та перемог!

Пасха

Семінар “Практичний маркетинг для Наукового товариства”

rx online

marketing

 

Маркетинг – це діяльність, спрямована на досягнення цілей підприємств, установ, організацій шляхом формування попиту та максимального задоволення потреб споживачів.

Теоретичні основи Маркетингу, як самостійної науки, що існує на стику економіки, етики, соціології та психології сформульовані в першій половині XIX ст.

На семінарі буде розглянуто наступні питання:

– теорія і практика сучасного маркетингу;
– використання технік маркетингу в науковій діяльності та науковому самоврядуванні;
– розбір практичних питань діяльності Наукового товариства з точки зору маркетингу.

 

Запрошені спікери:
Корнієеко Артем – практикуючий маркетолог (має успішний досвід роботи в сфері маркетингу масових заходів, спеціаліст із розробки стратегій просування, ведучий семінарів для підприємців).
Грицюк Дар’я – практикуючий маркетолог (має досвід роботи на Інтернет-телебаченні Robinson.TV, а також успішного просування великих освітніх заходів, великий досвід роботи із соціальними мережами).

 

Обидва спікери в минулому – студенти нашого університету (радіофізичного та економічного факультетів).

 

Для більш ефективного проведення заходу від голів СНТ та РМВ бажано надати інформацію щодо проектів, які Ви маєте бажання просувати (від залучення учасників СНТ, отримання коштів із фондів Університету до співпраці зі спонсорами для фінансування відповідних заходів та просування інноваційних проектів).

 

На семінарі планується організувати команду, що постійно працюватиме в сфері застосування інструментів маркетингу для потреб Наукового товариства та його підрозділів.

 

Захід відбудеться о 13:40 у середу 4 квітня 2018 р. в аудиторії 2-49.

Перехід на літній час

rx online

276777Не забуваймо про перехід на літній час…
аби не втратити дорогоцінну годину для наукових досліджень)))

Щороку в останню неділю березня в Україні здійснюється перехід на літній час — стрілки годинників переводять на одну годину вперед. У 2018 році перехід на літній час відбудеться 25 березня о 03:00.

 

6 ПРІОРИТЕТІВ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ НАУКИ В ЄВРОПУ

rx online
ВИЗНАЧЕНО 6 ПРІОРИТЕТІВ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ НАУКИ В ЄВРОПУ – КОЛЕГІЯ МОН ЗАТВЕРДИЛА ПРОЕКТ ДОРОЖНЬОЇ КАРТИ

Iнтеграція української науки в європейський простір відбуватиметься за 6 основними пріоритетами. Це передбачено проектом Дорожньої карти інтеграції України до Європейського дослідницького простору (ERA-UA), який схвалила під час засідання Колегія МОН.

Попередньо документ без зауважень було погоджено Науковим комітетом Нацради розвитку науки і технологій, а незабаром його остаточно буде затверджено юстованим наказом МОН.

Детальніше тут