«Харків – місто молодіжних ініціатив»

rx online

cityКонкурс спрямований на підтримку ініціатив студентів міста Харкова. Проходить в 4-х номінаціях: «Харків – територія успішної кар’єри», «Розумному місту – креативна молодь», «Рідному Харкову – сталий розвиток», «Харків – місто відкрите, творче, толерантне».

Роботи для участі – бізнес-проекти та стартапи, спрямовані на створення умов для професійного розвитку і побудови успішної кар’єри, активізація науково-дослідної роботи студентів, впровадження в життя міста інноваційних технологій і розробку новітніх форм лікарських засобів, розвиток муніципальної і туристської інфраструктури; соціальні, волонтерські, благодійні проекти.

Переможці (1 місце – 10 переможців, 2 місце – 20 переможців, 3  місце – 20 переможців) нагороджуються грошовими преміями у розмірі:

1 місце – грошова премія 20,00 тис. грн.;

2 місце – грошова премія 15,00 тис. грн.;

3 місце – грошова премія 10,00 тис. грн.;

Для участі у Харківському міському  конкурсі студентських проектів необхідно подати роботи з необхідними матеріалами до науково-дослідної частини (215 к) в термін до 20 квітня 2018 р.  

Конкурс проходить у два етапи – відбірковий та презентація-захист проектів.

Проводиться на базі  Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова та Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

Матеріали на Конкурс подаються відповідно до «Положення про проведення Харківського міського конкурсу студентських проектів  «Харків – місто молодіжних ініціатив». 

За питаннями щодо конкурсу звертайтеся за телефоном
70-76-050 – Марценюк Світлана Василівна, НДЧ
marcenyuk@kpi.kharkov.ua

Положення – Polozhennya_stud_proekt     

Заявка для участі – Zayavka_stud_proekt_2018     

Вимоги – Vymogi_stud_proekt_2018

Додаткова інформація:  http://www.kharkivosvita.net.ua/content/19/483

 

Конкурс «Молодий новатор Харківщини»

rx online

Харківською обласною радою товариства винахідників і раціоналізаторів, Харківською державною науковою бібліотекою ім. В.Г. Короленка за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації проводиться щорічний конкурс «Молодий новатор Харківщини» (далі – Конкурс).

Метою проведення Конкурсу є активізація науково-технічної творчості молоді,. підтримка інноваційної діяльності, сприяння впровадженню наукових розробок у реальний сектор економіки регіону.

Прийом документів: до 12 квітня 2018 р.
Адреса для прийому заявок: м. Харків, майд. Конституції, 1, Палац праці, 6 під., 6 пов, к. 66-07;
Контактні телефони: +38 050 566 02 50, +38 057 730 06 97;
e-mail: constanta.kh@gmail.com.
Інтернет-посилання: http://khrda.gov.ua/uk/article/view/id/1632

Підсумки Конкурсу будуть підведені 26 квітня 2018 р. до Міжнародного дня інтелектуальної власності.

Хімічні проблеми сьогодення (ХПС‑2018)

rx online
Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі І Міжнародної (ХІ Української) наукової конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Хімічні проблеми сьогодення» (ХПС‑2018), яка відбудеться 27–29 березня 2018 року на базі хімічного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця).
Для включення в програму конференції приймаються заявки на участь та тези доповідей, які були отримані оргкомітетом до 23 лютого 2018 р. включно.
Організаційний внесок за участь і публікацію тез становить 200 грн.
Організаційний внесок за заочну участь (публікація збірника тез і його відправлення Новою поштою) – 100 грн.
Заочна участь без пересилання збірника тез безкоштовна.
Детальніше: http://hps.donnu.edu.ua/
Будемо раді бачити Вас на конференції!

Харьковский региональный конкурс студенческих работ

rx online
Уважаемые коллеги!

Советом ректоров Харьковского региона проводится приём материалов на региональный конкурс студенческих работ.

Телефонограмма

Подавать работы Максиму Александровичу Колосову (лаб. 8-33) до 28.02.2018 г.

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт 2018

rx online

Міністерство освіти і науки України, Одеська національна академія харчових технологій 

у співробітництві із

Білоруським державним економічним університетом (Білорусь); Гомельським державним технічним університетом ім. П.Й. Сухого (Білорусь); Русенським університетом «Ангел канчев» (Болгарія); Університетом харчових технологій (Болгарія); Алматинським технологічним університетом (Казахстан); Технологічним інститутом Нінбо Чжэцзянського університету (Китай); Технічним університетом Молдови (Молдова); Інститутом сільськогосподарської та продовольчої економіки (Польща); Новосадським університетом (Сербія);

запрошує вас на
Міжнародний конкурс студентських наукових робіт

який проводиться з метою розширення міжнародних зв’язків, активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців, залучення студентів до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності

Офіційний лист щодо проведення конкурсу

Деталі на сайті: http://isc.onaft.edu.ua/